Przeskocz do treści

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń organizowanych przez lub przy udziale „elektro.info”. Naszą silną stroną jest dobrze merytorycznie przygotowany zespół, który główny nacisk kładzie na współpracę z fachowcami i ekspertami w swoich dziedzinach, a także na umiejętny pod względem dydaktycznym sposób prezentowania zagadnień i praktyczne (warsztatowe) podejście.

Zapisz się na szkolenie elektro.info!

Wybierz datę szkolenia (wymagane)

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Czy jesteś prenumeratorem? (wymagane)

Liczba uczestników (wymagane)

Dane adresowe (wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655, z siedzibą w Warszawie przy ul. Karczewskiej 18, w celu przeprowadzenia szkolenia:
"Dobór przewodów i kabli elektrycznych oraz ich zabezpieczeń",
"Podstawy projektowania elektroenergetycznych linii napowietrznych",
"Rozpoznawanie zagrożeń wybuchowych i pożarowych".

Zapoznałem się z regulaminem szkoleń "Regulamin uczestnictwa w konferencjach szkoleniowych i szkoleniach organizowanych przez Grupę MEDIUM".

Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.elektro.info.pl. Dane będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.elektro.info.pl oraz zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.

Regulamin szkoleń

Polityka prywatności